facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 6. Bölüm Fragmanı Temmuz Nazlı Babasını Mı Gördü?
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 6. Bölüm Fragmanı özeti: Güneşin kızları dizisinin genel konusu Güneş, 35 yaşında, 3 çocuklu İzmirli bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşındaki çift yumurta ikizi 2 kızı Nazlı ve Selin birbirlerinden çok farklı kardeşler ve onlardan iki yaş küçük Peri son derece mülayim bir kız çocuğudur.
Güneşin Kızları 6. Bölümü ile 23 Temmuz perşembe akşamı saat 20:00'da Kanal D ekranlarında sizlerle... Nazlı'nın gördüğü kişi babası mı? Güneş kızını nasıl ikna edecek? Nazlı Güneş'in sözlerine inanacak mı?

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 6. Bölüm Fragmanı Temmuz Nazlı Babasını Mı Gördü? fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güneşin Kızları 6. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Güneşin Kızları 6. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güneşin Kızları 6. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları tanıtım, Güneşin Kızları fragman, Güneşin Kızları kanal d, Güneşin Kızları yeni dizi, Güneşin Kızları oyuncuları, Güneşin Kızları 6. bölüm fragmanı, Güneşin Kızları fragman, Güneşin Kızları izle, Güneşin Kızları 6. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 6. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 6. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 6. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 6. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 6. Bölüm Fragmanı özeti