facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı Temmuz Ali Ve Selin'in Arasında Ne Yaşanacak?
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin kızları dizisinin genel konusu Güneş, 35 yaşında, 3 çocuklu İzmirli bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşındaki çift yumurta ikizi 2 kızı Nazlı ve Selin birbirlerinden çok farklı kardeşler ve onlardan iki yaş küçük Peri son derece mülayim bir kız çocuğudur.
Güneşin Kızları 6. Bölümü ile 23 Temmuz perşembe akşamı saat 20:00'da Kanal D ekranlarında sizlerle... Nazlı'nın gördüğü kişi babası mı? Güneş kızını nasıl ikna edecek? Nazlı Güneş'in sözlerine inanacak mı? Ali Selin'in aşkına karşılık verecek mi? Nazlı'nın başı dertte Savaş yardımına koşuyor.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı Temmuz Ali ve Selin'in arasında ne yaşanacak? fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güneşin Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum rojda

selinle ali gerçek ama nazlı ile savaş konuşması gerçek degl çünkü nazlı rüya görüyor


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları tanıtım, Güneşin Kızları fragman, Güneşin Kızları kanal d, Güneşin Kızları yeni dizi, Güneşin Kızları oyuncuları, Güneşin Kızları 6. bölüm fragmanı, Güneşin Kızları fragman, Güneşin Kızları izle, Güneşin Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı özeti