facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 37. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 37. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 37. Bölümü ile bu akşam saat 21:00'da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden büyük bir heyecan ile devam edecek.
Nazlı ve Savaş aşkı yeniden alevleniyor. Uzun zamandır birbirlerine uzak olan Nazlı ve Savaş sonunda zincirlerini kırıp barışıyorlar. Güneş Haluk'un gerçek kimliğini öğrenmiştir kızlarını da alıp İstanbul'tan kaçmaya karar vermiştir. Fakat Haluk'tan kaçmak hiçte kolay olmayacaktır. Haluk Güneşi kaçırıyor kızları ise büyük bir sürpriz bekliyor. Ali motosiklet kullanırken kendini kaybeder ve kaza yağar. Kazada Selin'in karnına cam batmıştır. Hastaneye kaldırılan Selin iyi olacak mı?

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 37. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güneşin Kızları 37. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Güneşin Kızları 37. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güneşin Kızları 37. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 37. Bölüm fragmanı,Güneşin Kızları 37. Bölüm 5 mart fragmanı,Güneşin Kızları 37. Bölümde neler olacak,Güneşin Kızları 37. Bölüm konusu, Güneşin Kızları 37. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 37. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 37. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 37. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 37. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 37. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 37. Bölüm 2. Fragmanı özeti