facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 35. Bölüm 4. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 35. Bölüm 4. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 35. Bölümü ile bu akşam saat 21:00'da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden büyük bir heyecan ile devam edecek.
Güneş ve kızları yeni evlerine taşınır. Savaş'ın sürekli kendisini takip etmesinden rahatsız olan Nazlı Ali ile konuşup Savaş'ı kendisinden uzak tutmasını ister. Savaş ile yüzleşen Ali üstüne yürür. Savaş daha fazla dayanamayıp tüm bildiklerini Ali'ye anlatır. Ali duydukları karşısında şok olur ya Haluk ve Güneş'i yok edecek ya da Selin'i de alıp uzaklara gidecektir. Fakat Selin'in çok daha farklı bir planı vardır.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 35. Bölüm 4. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güneşin Kızları 35. Bölüm 4. Fragmanı Yorumları (4)
yorum mavisss...

Aliye asigim ya cok yakisikli

yorum İsimsiz

Cok guzel dizi ya aliyle selin nasil yakisiyorlar

yorum Merve

Güzel dizi begeniyorum ama aliyine dayak yiyo nasi kiyiyo ona

yorum Rabia

Güneşin kızları 35. Bölüm fragman


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 35. Bölüm fragmanı,Güneşin Kızları 35. Bölüm 20 şubat fragmanı,Güneşin Kızları 35. Bölümde neler olacak,Güneşin Kızları 35. Bölüm konusu, Güneşin Kızları 35. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 35. Bölüm 4. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 35. Bölüm 4. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 35. Bölüm 4. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 35. Bölüm 4. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 35. Bölüm 4. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 35. Bölüm 4. Fragmanı özeti