facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 33. Bölümü ile bu akşam saat 21:00'da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden büyük bir heyecan ile devam edecek.
Güneş evden ayrılmaya karar verir. Güneş'in İzmir'e dönme kararı akıllarda soru işareti bırakır. Rana elindeki kozu Güneş'e dinletmekten vazgeçmiştir. Ali'yi kıskanan Doruk düşmanını yakınında tutarak dost gibi görünmeye çalışır. Savaş Melisa'yı yalnız bırakamaz ama diğer yandan da Nazlı'yı sevdiği için aşk acısı çeker.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 33. Bölüm fragmanı,Güneşin Kızları 33. Bölüm 25 ocak fragmanı,Güneşin Kızları 33. Bölümde neler olacak,Güneşin Kızları 33. Bölüm konusu, Güneşin Kızları 33. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 33. Bölüm 2. Fragmanı özeti