facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 30. Bölüm Fragmanı 11 Ocak Yayınlandı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 30. Bölüm Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 30. Bölümü ile bu akşam saat 21:00'da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden büyük bir heyecan ile devam edecek.
Zafer'in ortaya çıkmasıyla herkes şok oluyor. Zafer'in tam olarak amacı belli oluyor. Zafer Güneş'in gerçeği öğrenmemesi için Haluk'a yalan söyler. Zafer'in tekrar eve gelmesiyle Selin büyük bir üzüntü yaşar. Ali Zafer'in karşısına çıkıp Selin'i rahat bırakmasını söyler hiç beklemediği bir sırrı öğrenir.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 30. Bölüm Fragmanı 11 ocak Yayınlandı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güneşin Kızları 30. Bölüm Fragmanı Yorumları (4)
yorum mila

Güneşin kizlari 30. bölümde final yapacak diyenlere bu yeni bölümü hediye ediyorum çatlayabilirsiniz inş sezon boyunca final yok inş

yorum melis

Fragmana bak ya yine süper zafer ölüyo ali seline söylüyo bildiklerini savaşta öğrenmiş pazartesi gel

yorum zeynep

muhteşem bir dizi çooooook heyecanlı gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyorum,.......

yorum zeynep

muhteşem bir dizi çooooook heyecanlı gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyorum,.......


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 29. Bölüm fragmanı,Güneşin Kızları 29. Bölüm 4 ocak fragmanı,Güneşin Kızları 30. Bölümde neler olacak,Güneşin Kızları 30. Bölüm konusu, Güneşin Kızları 30. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 30. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 30. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 30. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 30. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 30. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 30. Bölüm Fragmanı özeti