facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 28. Bölümü ile bu akşam saat 21:00'da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden büyük bir heyecan ile devam edecek.
Ali kendini vuruyor ve artık bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Selin'in hayatı tehlikededir. Savaş'ın görülmesi gereken bir hesabı vardır.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güneşin Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (7)
yorum betül deveci

tolga ağabey doğum günün kutlu olsun ve çok güzel dizi

yorum Aysima tasdelen

Fena değil...

yorum adsiz

abi ya 29 fragman cikdimi

yorum zehra

Ayyyyyyy cok guzel olmuuush:)

yorum julide

Bi fragman bu kadar güzel olabilir ya yüzük falan abi bence sevilaya ama olsun yine harika bi bölüm olacak ya bi de selinin nazlinin güzelliği gözlerim kamaşti resmen tabi sonunda bir emtuğ sahnesi koymayan dargi aplamiza da selamlar

yorum İsimsiz

Sakın fınal duşunmeyın en beyendıgım Dızı bence tek kelımeyle

yorum İsimsiz

En guzel Dızı


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 28. Bölüm fragmanı,Güneşin Kızları 28. Bölüm 28 aralık fragmanı,Güneşin Kızları 28. Bölümde neler olacak,Güneşin Kızları 28. Bölüm konusu, Güneşin Kızları 28. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı özeti