facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 25. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 25. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 25. Bölümü ile bu akşam saat 21:00'da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden büyük bir heyecan ile devam edecek.
Selin Ali'ye olan hislerini açıklar. Selin ve Nazlı'nın doğum günü için sürpriz hazırlanır. Çok güzel bir gün onları beklemektedir. Ali ise Haluk ile Selin konusunda dertleşir.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 25. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güneşin Kızları 25. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (4)
yorum arzu irandan

cok gozel cok tatli olmus slin ve ali

yorum arzu irandan

cok gozel cok tatli olmus slin ve ali

yorum selin

hani resimler peki

yorum ceren

Ya bi saniye ya bu fragman niye bu kadar tatli ben mi yanliş anladim yoksa alsel sevgili mi bu arada elife bybyy bakalim neler olacak bölümde


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 25. Bölüm fragmanı,Güneşin Kızları 25. Bölüm 7 aralık fragmanı,Güneşin Kızları 25. Bölümde neler olacak,Güneşin Kızları 25. Bölüm konusu, Güneşin Kızları 25. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 25. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 25. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 25. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 25. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 25. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 25. Bölüm 2. Fragmanı özeti