facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 23. Bölüm Fragmanı 23 Kasım Yayınlandı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 23. Bölüm Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 23. Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden büyük bir heyecan ile devam edecek.
Eski konular tekrar açılır ve Ali'nin aklı bu konularla fena karışır. Doğru yolu bulmaya çalışırken Elif Ali'yi kendine aşık etmeye çalışacaktır. Savaş ve Nazlı'nın aşklarını itiraf etmesi herkesi ateşin içine atar.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 23. Bölüm Fragmanı 23 kasım Yayınlandı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güneşin Kızları 23. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum Görkem şengün

Çok güzel dizi. Kacırmıyorum acayip güzel

yorum Gurbet

Ya çok çok seviyorum sizi. .. accayi p sempatik siniz

yorum nilcan

Ya çok güzel bu dizi harika ya kelimeler yetmiyobanlatmaya


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 23. Bölüm fragmanı,Güneşin Kızları 23. Bölüm 23 kasım fragmanı,Güneşin Kızları 23. Bölümde neler olacak,Güneşin Kızları 23. Bölüm konusu, Güneşin Kızları 23. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 23. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 23. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 23. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 23. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 23. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 23. Bölüm Fragmanı özeti