facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 23. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 23. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 23. Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden büyük bir heyecan ile devam edecek.
Eski konular tekrar açılır ve Ali'nin aklı bu konularla fena karışır. Doğru yolu bulmaya çalışırken Elif Ali'yi kendine aşık etmeye çalışacaktır. Savaş ve Nazlı'nın aşklarını itiraf etmesi herkesi ateşin içine atar.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 23. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güneşin Kızları 23. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (3)
yorum dilan aktaş

nazlı savaş sizi çok sewiyorum bayılıyorum size

yorum mervee

Çok güzel bi uygulama

yorum ceren

Ya bunlari yerim ya dizinin senaryosu zaten çok güzel bide bunlar tadi tuzu oluyor valla


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 23. Bölüm fragmanı,Güneşin Kızları 23. Bölüm 23 kasım fragmanı,Güneşin Kızları 23. Bölümde neler olacak,Güneşin Kızları 23. Bölüm konusu, Güneşin Kızları 23. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 23. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 23. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 23. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 23. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 23. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 23. Bölüm 2. Fragmanı özeti