facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 22. Bölüm Fragmanı 16 Kasım Yayınlandı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 22. Bölüm Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 22. Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden büyük bir heyecan ile devam edecek.
Diziye yeni giren karakter Elif Ali ve Selin'in arasına girebilecek mi? Ali ve Selin ilişkilerine kaldığı yerden devam edebilecek mi ? Savaş ve Nazlı sonunda birbirlerine aşklarını itiraf ediyorlar.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 22. Bölüm Fragmanı 16 kasım Yayınlandı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güneşin Kızları 22. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum miray

Çok heyecanlı ya merak ediyorum şimdiden


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 22. Bölüm fragmanı,Güneşin Kızları 22. Bölüm 16 kasım fragmanı,Güneşin Kızları 22. Bölümde neler olacak,Güneşin Kızları 22. Bölüm konusu, Güneşin Kızları 22. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 22. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 22. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 22. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 22. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 22. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 22. Bölüm Fragmanı özeti