facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 21. Bölüm Fragmanı 9 Kasım Yayınlandı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 21. Bölüm Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 21. Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden büyük bir heyecan ile devam edecek.
Okul sezonu açılmış Ali ile Selin için hemde Savaş ve Nazlı için yeni maceralar başlamıştır. Selin Ali'yi Elif'ten uzak tutmaya çalışırken Nazlı'da Savaş'a göz açtırmaz. Haluk oğlu barışmanın yollarını aramaktadır.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 21. Bölüm Fragmanı 9 kasım Yayınlandı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güneşin Kızları 21. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum selen

Şuan bu fragmani izlediğime inanamiyorum savaş herkese itiraf ediyo ya helal olsun savaş biliyorum engeller çikicak ama ayrilmayin yeter savnaz

yorum elas

Sonunda savaş itiraf etti yaa


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 21. Bölüm fragmanı,Güneşin Kızları 21. Bölüm 9 kasım fragmanı,Güneşin Kızları 21. Bölümde neler olacak,Güneşin Kızları 21. Bölüm konusu, Güneşin Kızları 21. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 21. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 21. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 21. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 21. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 21. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 21. Bölüm Fragmanı özeti