facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 20. Bölüm 2. Fragmanı 2 Kasım Yayınlandı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 20. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 19. Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden büyük bir heyecan ile devam edecek.
Nihayet beklenen an geldi Güneş hapisten kurtuldu. Haluk ile Güneş yeni bir başlangıca adım attılar.
Zaferi bıçaklayan Güneş hapishaneye girmiştir. Selin ve Ali'nin arasında yaşananları herkes öğrenir. Melisa Savaş ve Nazlı'yı ayırmak için planını devreye sokar. Yaptıklarının bedelini ödeme sırası Zafer'e gelmiştir. Zafer Haluk'u karşısına alır. Haluk Zafer'i vuracak mı? Evden kaçan Nazlı Halul'un babasını vurmasına engel olabilecek mi? Sevilay oğlu Ali'ye Haluk'a aşık olduğunu itiraf eder. Dizide bütün dengeler bozulmuştur. Melisa'nın çabaları Savaş ve Nazlı'yı ayırmaya yetecek mi?
Güneşin Kızları 20. Bölümün inanılmaz fragmanı 2 kasım salı günü hd kalitede gün içerisinde sizlere ulaştıracağız.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 20. Bölüm 2. Fragmanı 2 kasım Yayınlandı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güneşin Kızları 20. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum ela

harika bir bölüm . merakla bekliyoruz


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 20. Bölüm fragmanı,Güneşin Kızları 20. Bölüm 2 kasım fragmanı,Güneşin Kızları 20. Bölümde neler olacak,Güneşin Kızları 20. Bölüm konusu, Güneşin Kızları 20. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 20. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 20. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 20. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 20. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 20. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 20. Bölüm 2. Fragmanı özeti