facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı 26 Ekim Yayınlandı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 18. Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden büyük bir heyecan ile devam edecek.
Güneş Zafer'i şoka girip bir anda bıçaklar ve hemen ambulansı arayıp kurtulması için haber verir.
Zafer şikayetçi olmamak için Haluk'a çocuklarının velayetini istediğini söyler.
Güneşin Kızları 19. Bölümün inanılmaz fragmanı 26 ekim pzartesi günü hd kalitede gün içerisinde sizlere ulaştıracağız.
Haluk Güneş'in gerçekleri öğrenmemesi için Ahmet'i ölümle başbaşa bırakmıştır. Bir sinirle Zaferi bıçaklayan Güneş tutuklanıyor. Güneş hapse girecek mi? yoksa bu işten sıyrılacak mı? Haluk Güneş'i hapisten kurtarmak için neler yapacak? Nazlı ve Savaş'ı ayırmak için Melisa'nın yaptığı plan tutacak mı? Ali ve Selin ilişkisinde neler olacak?

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı 26 Ekim Yayınlandı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güneşin Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Güneşin Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güneşin Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 19. Bölüm fragmanı,Güneşin Kızları 19. Bölüm 26 ekim fragmanı,Güneşin Kızları 19. Bölümde neler olacak,Güneşin Kızları 19. Bölüm konusu, Güneşin Kızları 19. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti