facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 17. Bölüm Fragmanı 12 Ekim Kanal D
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 17. Bölüm Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 17. bölümü ile 12 ekim pazartesi akşamı ekranlarınıza geliyor.
Güneşin kızları yeni bölüm fragmanı fragmantv kalitesi ile her zamanki gibi ilk olarak siteye eklenmiştir. Haluk Ahmet'i öldürecek mi? Nazlı Zafer'den bilmediği gerçekleri öğreniyor. Nazlı artık babasına karşı daha ılımlı yaklaşıyor. Melisa Savaş'ın eve gelişini koz olarak kullanacak mi? Selin ve Nazlı aralarında dertleşir Savaş kulak misafiri olur. Savaş duyduklarından sonra ne yapacak?
Haluk sonunda kardeşi Ahmet'i annesini öldürdüğü düşüncesi yüzünden Ahmet'in sevgilisi Türkkan'ı (Güneş)'i elinden aldığını itiraf eder.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 17. Bölüm Fragmanı 12 ekim Kanal D fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güneşin Kızları 17. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum hayal

ben hayranlikla izliyorum ali vw selinin sahnesinde donuyorum resmen bayiliyorum size cok tatlisiniz...


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 17. Bölüm Fragmanı izle, Güneşin Kızları 17. Bölüm,Güneşin Kızları 17. Bölüm konusu,Güneşin Kızları 17. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 17. Bölüm neler oluyor, Güneşin Kızları 17. Bölüm haluk neden Aliyi sevmiyor,Güneşin Kızları 17. Bölümde neler olacak, Güneşin Kızları 17. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 17. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 17. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 17. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 17. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 17. Bölüm Fragmanı özeti