facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı 5 Ekim Kanal D
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 16. bölümü ile 5 ekim pazartesi akşamı ekranlarınıza geliyor.
Güneşin kızları yeni bölüm fragmanı fragmantv kalitesi ile her zamanki gibi ilk olarak siteye eklenmiştir. Güneş'in gizli geçmişini öğrenen İnci ve Sevilay bu durumu sinsice Haluk'a ulaştırırlar. Haluk Güneş hakkında öğrendiği gizli gerçekler sonucunda harekete geçer. Ayağı kayıp düşen Nazlı'ya ne olacak? Babası Nazlı'yı kabullenecek mi? Selin babasına nefret kusuyor.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı 5 ekim Kanal D fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı izle, Güneşin Kızları 16. Bölüm,Güneşin Kızları 16. Bölüm konusu,Güneşin Kızları 16. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 16. Bölüm neler oluyor, Güneşin Kızları 16. Bölüm haluk neden Aliyi sevmiyor,Güneşin Kızları 16. Bölümde neler olacak, Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı özeti