facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 16. Bölüm 2. Fragmanı 5 Ekim Kanal D
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 16. bölümü ile 5 ekim pazartesi akşamı ekranlarınıza geliyor.
Güneşin kızları yeni bölüm fragmanı fragmantv kalitesi ile her zamanki gibi ilk olarak siteye eklenmiştir. Güneş'in gizli geçmişini öğrenen İnci ve Sevilay bu durumu sinsice Haluk'a ulaştırırlar. Haluk Güneş hakkında öğrendiği gizli gerçekler sonucunda harekete geçer. Ayağı kayıp düşen Nazlı'ya ne olacak? Babası Nazlı'yı kabullenecek mi? Selin babasına nefret kusuyor.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 16. Bölüm 2. Fragmanı 5 ekim Kanal D fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güneşin Kızları 16. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (3)
yorum kalpacs

Cok guzel ya bayıldım

yorum Yagmur

Ilk kez bir fragmanizi begenmedim sacma olmus ve selinin yapmacikligi cok belli nasil dikkat etmezsiniz anlamiyorum

yorum ayten

Allahım super bır dızı


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı izle, Güneşin Kızları 16. Bölüm,Güneşin Kızları 16. Bölüm konusu,Güneşin Kızları 16. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 16. Bölüm neler oluyor, Güneşin Kızları 16. Bölüm haluk neden Aliyi sevmiyor,Güneşin Kızları 16. Bölümde neler olacak, Güneşin Kızları 16. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 16. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 16. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti