facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı 28 Eylül Kanal D
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 15. bölümü ile 28 eylül pazartesi akşamı ekranlarınıza geliyor.
Güneşin kızları yeni bölüm fragmanı fragmantv kalitesi ile her zamanki gibi ilk olarak siteye eklenmiştir. Savaş artık Melisa'ya karşı kin besliyor. Gözlerini açan Savaş Nazlı'yı seçer ve sonunda aşklarını yaşamaya başlarlar. Selin ve Ali aralarında bir oyun oynuyor, peki bu oyunun galibi kim olacak? Selin'le Ali arasında yaşanan gerginlik nelere yol açacak? Zafer ile yüzleşen Haluk sırlarını gizlemeye çalışıyor. Zafer haluk'un açığını arıyor. Güneş kendisi hakkındaki gerçekleri Haluk'a anlatıyor. Yaşananlar sonucunda işler çığırından çıkıyor.


Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı 28 eylül Kanal D fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum selin

Bune yaaa butun dizi lerde aşk başladi ama nazli ve savaş ta çikiyorlar sadece selin ve ali kaldi buneyaaa

yorum İsimsiz

Bu bölüm çok heyacanliydi


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı izle, Güneşin Kızları 15. Bölüm,Güneşin Kızları 15. Bölüm konusu,Güneşin Kızları 15. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 15. Bölüm neler oluyor, Güneşin Kızları 15. Bölüm haluk neden Aliyi sevmiyor,Güneşin Kızları 15. Bölümde neler olacak, Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı özeti