facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı 28 Eylül Kanal D
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 15. bölümü ile 28 eylül pazartesi akşamı ekranlarınıza geliyor.
Güneşin kızların yayınlanan ikinci fragmanı ile sevenleri biraz üzmüşe benziyor. ali ve Selin'e 2.fragmanda hiç yer verilemesi genç takipçileri tarafından tepkiye neden oldu.
Güneşin kızları 15.Bölümün 2.fragmanında Güneş kendisini takip eden dedektifi Yasemin'i tuttuğunu öğrenir ve hesap sormaya gider. Güneş tam her şeyi Haluk'a anlatmak üzereyken Yasemin çıkıp gelir ve her şeyi Güneş'ten önce Haluk'a anlatır.
Güneşin kızları yeni bölüm fragmanı fragmantv kalitesi ile her zamanki gibi ilk olarak siteye eklenmiştir. Savaş artık Melisa'ya karşı kin besliyor. Gözlerini açan Savaş Nazlı'yı seçer ve sonunda aşklarını yaşamaya başlarlar. Selin ve Ali aralarında bir oyun oynuyor, peki bu oyunun galibi kim olacak? Selin'le Ali arasında yaşanan gerginlik nelere yol açacak? Zafer ile yüzleşen Haluk sırlarını gizlemeye çalışıyor. Zafer haluk'un açığını arıyor. Güneş kendisi hakkındaki gerçekleri Haluk'a anlatıyor. Yaşananlar sonucunda işler çığırından çıkıyor.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı 28 eylül Kanal D fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (3)
yorum sule

ali gozlerimın rengı cok güzel

yorum Lala

Sevdiyim dizi

yorum Mehi

En sevdiyim diz


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı izle, Güneşin Kızları 15. Bölüm,Güneşin Kızları 15. Bölüm konusu,Güneşin Kızları 15. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 15. Bölüm neler oluyor, Güneşin Kızları 15. Bölüm haluk neden Aliyi sevmiyor,Güneşin Kızları 15. Bölümde neler olacak, Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti