Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı

 
Reklamlar
Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 15. bölümü ile 28 eylül pazartesi akşamı ekranlarınıza geliyor.
Güneşin kızların yayınlanan ikinci fragmanı ile sevenleri biraz üzmüşe benziyor. ali ve Selin'e 2.fragmanda hiç yer verilemesi genç takipçileri tarafından tepkiye neden oldu.
Güneşin kızları 15.Bölümün 2.fragmanında Güneş kendisini takip eden dedektifi Yasemin'i tuttuğunu öğrenir ve hesap sormaya gider. Güneş tam her şeyi Haluk'a anlatmak üzereyken Yasemin çıkıp gelir ve her şeyi Güneş'ten önce Haluk'a anlatır.
Güneşin kızları yeni bölüm fragmanı fragmantv kalitesi ile her zamanki gibi ilk olarak siteye eklenmiştir. Savaş artık Melisa'ya karşı kin besliyor. Gözlerini açan Savaş Nazlı'yı seçer ve sonunda aşklarını yaşamaya başlarlar. Selin ve Ali aralarında bir oyun oynuyor, peki bu oyunun galibi kim olacak? Selin'le Ali arasında yaşanan gerginlik nelere yol açacak? Zafer ile yüzleşen Haluk sırlarını gizlemeye çalışıyor. Zafer haluk'un açığını arıyor. Güneş kendisi hakkındaki gerçekleri Haluk'a anlatıyor. Yaşananlar sonucunda işler çığırından çıkıyor.
Reklamlar
Yorum Yap

3 Yorum Yapıldı
  1. sule: ali gozlerimın rengı cok güzel
  2. Lala: Sevdiyim dizi
  3. Mehi: En sevdiyim diz