facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 13. Bölüm Fragmanı 14 Eylül Kanal D
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 13. Bölüm Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 13. bölümü ile 14 eylül pazartesi akşamı ekranlarınıza geliyor. Yayınlanan yeni bölümün hemen arkasından yayınlanacak 12. Bölümün fragmanını sitemizden hd kalitede izleyebilirsiniz. Selin'in gizlice planladığı Ali'ye sürprizi ne? Ali Selin ile başbaşa kalır ve ona yaptıklarından sonra nasıl bir karşılık bulacak. Savaş ve Nazlı arasında ipler geriliyor mu? Melisa bütün planları alt üst ediyor. Güneş'in sakladığı büyük sır ne? Melisa Savaş'tan yen bir şans istiyor. Savaş Melisa'ya şans verecek mi? Emre Selin'e aşkını ilan ediyor. Selin Emre'ye ne cevap verecek?
Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 13. Bölüm Fragmanı 14 eylül Kanal D fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güneşin Kızları 13. Bölüm Fragmanı Yorumları (6)
yorum Gülden

Gercekten Ali ve Selin birlikte olsalar

yorum nazli

Barıs ve nazlı olsun

yorum Gizli

Keske selin ve ali birlik de olsalar

yorum Songül

Melisa nın gelmesine sevinen tek kişi benim sanırım :)

yorum ayan

Melisa neden geldi yaziq nazlıya. Emreye üzüldüm

yorum İsimsiz

Heyecanla bekliyorum yeni bölümünü oyuncular mukemmel


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 13. Bölüm Fragmanı izle, Güneşin Kızları 13. Bölüm,Güneşin Kızları 13. Bölüm konusu,Güneşin Kızları 13. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 13. Bölüm neler oluyor, Güneşin Kızları 13. Bölüm haluk neden Aliyi sevmiyor,Güneşin Kızları 13. Bölümde neler olacak, Güneşin Kızları 13. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 13. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 13. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 13. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 13. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 13. Bölüm Fragmanı özeti