facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 12. Bölüm 2. Fragmanı 7 Eylül Kanal D
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 12. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 12. bölümü ile 7 eylül pazartesi akşamı ekranlarınıza geliyor. Yayınlanan yeni bölümün hemen arkasından yayınlanacak 12. Bölümün fragmanını sitemizden hd kalitede izleyebilirsiniz.
Yeni bölümde Selin intikamı Tuğçe ve Ali'den çok fena alıyor. Tuğçe için çok zekice bir plan hazırlayan Selin, Tuğçe'nin yurt dışına gönderilmesine sebep olur. Tuğçe bunun altında kalacak mı?
Sevilay ve İnci Güneş'in peşini bırakmıyor, gerçekleri öğrenebilecekler mi? Nazlı muhteşem bir değişim geçiriyor, bakalım bu değişimi Savaş beğenecek mi? Selin Ali'den intikamını alıyor.

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 12. Bölüm 2. Fragmanı 7 eylül Kanal D fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güneşin Kızları 12. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum Ceren

Selinle ali cok yakışıyor birbirlerine


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 12. Bölüm Fragmanı izle, Güneşin Kızları 12. Bölüm,Güneşin Kızları 12. Bölüm konusu,Güneşin Kızları 12. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 12. Bölüm neler oluyor, Güneşin Kızları 12. Bölüm haluk neden Aliyi sevmiyor,Güneşin Kızları 12. Bölümde neler olacak, Güneşin Kızları 12. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 12. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 12. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 12. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 12. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 12. Bölüm 2. Fragmanı özeti