facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 11. Bölüm 2. Fragmanı 31 Ağustos Kanal D
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 11. bölümü ile 31 ağustos pazartesi akşamı ekranlarınıza geliyor. Yayınlanan yeni bölümün hemen arkasından yayınlanacak 11. Bölümün fragmanını sitemizden hd kalitede izleyebilirsiniz.
Ali, Selin'e kötü bir davranışta bulunur. Selin ile arası bozulan Ali yaptıklarına pişman olur ve annesine sığınmak ister. Savaş ve Nazlı yakınlaşmaya başlar artık hislerini tam anlamıyla belli etmeye başlamışlardır. Güneş hala Haluk'u çözmüş değildir kafasındaki sorular onu çıkmaza sokar. Savaş'la buluşmaya gidecek olan Nazlı o gün için çok güzel hazırlanır fakat öyle heyecanlıdır ki Savaş'tan bir çıkma teklifi beklemektedir. Peki Savaş çıkma teklifinde bulunacak mı?

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 11. Bölüm 2. Fragmanı 31 Ağustos Kanal D fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güneşin Kızları 11. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum handan

Güneşin kızları dizisini beğenerek izliyoruz.Kadrosu mükemmel.


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 11. Bölüm Fragmanı izle, Güneşin Kızları 11. Bölüm,Güneşin Kızları 11. Bölüm konusu,Güneşin Kızları 11. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 11. Bölüm neler oluyor, Güneşin Kızları 11. Bölüm haluk neden Aliyi sevmiyor,Güneşin Kızları 11. Bölümde neler olacak, Güneşin Kızları 11. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 11. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 11. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti