facebook twitter Google Plus
Güneşin Kızları 10. Bölüm 2. Fragmanı Ali'nin Annesiyle Arası Açılıyor
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Kızları 10. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güneşin Kızları 10. bölümü ile 20 ağustos perşembe akşamı ekranlarınıza geliyor. Yayınlanan yeni bölümün hemen arkasından yayınlanacak 10. Bölümün fragmanını sitemizden hd kalitede izleyebilirsiniz.
Selin yüzünden annesi ile arası açılan Ali şimdi ne yapacak? Ali Selin'e ne yapacak? Selin buna karşılık nasıl bir tepki verecek?

Güneşin Kızları dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güneşin Kızları 10. Bölüm 2. Fragmanı Ali'nin annesiyle arası açılıyor fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güneşin Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güneşin Kızları 10. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

Cok güzel bir dizi ama ali herseyi mafediyo ben selinin yerinde olsaydım affetmezdim. Selin bu sefer bence kolay kolay affetmeyecek daha dogru olur ne demisler zaten kacan kovalanir.

yorum DEMET OZDEMIR

alsel savnaz asklari sizleri cok seviyorum askkkkkkkkkkkkkkkkk


Anahtar kelimeler: Güneşin Kızları 10. Bölüm Fragmanı izle, Güneşin Kızları 10. Bölüm,Güneşin Kızları 10. Bölüm konusu,Güneşin Kızları 10. Bölüm özeti, Güneşin Kızları 10. Bölüm neler oluyor, Güneşin Kızları 10. Bölüm haluk neden Aliyi sevmiyor,Güneşin Kızları 10. Bölümde neler olacak, Güneşin Kızları 10. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güneşin Kızları 10. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güneşin Kızları 10. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güneşin Kızları 10. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güneşin Kızları 10. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güneşin Kızları 10. Bölüm 2. Fragmanı özeti